Grey's Anatomy Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grey's Anatomy Rpg

Türkiye'nin İlk ve Tek Grey's Anatomy Rpg Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bir Fincan Kahve...

2 posters
YazarMesaj
Elais Maria Carlsson
Cerrahi İntern
Elais Maria Carlsson

Gerçek İsim : Eda
Tam İsim : Elais Maria Carlsson
Lakap : Ela

Bir Fincan Kahve... Empty
MesajKonu: Bir Fincan Kahve...   Bir Fincan Kahve... Icon_minitime1C.tesi Nis. 10, 2010 6:47 am

Sabahın erken saatlerinde gelirdi Elais buraya. Bütün günü hastanede geçerdi zaten. Sadece erken saatlerde burada kahvesini içebilirdir. Bütün günü yorucu geçecekti. Yorgunluğunu biraz olsun atmak istiyordu üzerinden. Kafeye girdiğinde henüz kimse yoktu. Kolları arasında New York Times gazetesi ile kasiyerin yanına geldi. Kasıyer kısa boylu, kızıl saçlı, son derece sevecen bir kızdı ve ismi Bonnie idi.. "Hoşgeldin. Her zamankinden mi?" diye sordu gülümseyerek. "Evet lütfen." dedi Elais'te ona gülümseyerek. Elais kahvesini beklemeye başladı. Camdan dışarı baktığında havanın biraz kasvetli olduğunu gördü. Sanki ağlamak isteyen birinin göz yaşlarını tutuyormuş gibi bir hali vardı. Yağmur yağacak, yağmayacak. Garip ve saçma hisler bu tür havalarda Elais'te daha fazla olurdu. Mavi gözlerini kafenin içinde gezdirmeye başladı. Kasanın hemen arka duvarında çok hoş, adeta renklerin dans ettiği bir resim bulunuyordu. Çok ilgisini çekmişti bu resim Elais'in. Kapının üzerinde duran zil ses çıkarmaya başladığında Elais'in gözleri kapının olduğu tarafa doğru bakmaya başlamıştı. İçeri siyah, kıvırcık saçlı, orta boylarda biri girmişti. Sakin adımlarla yanıma doğru geldi ve "Kasiyer nerede?" diye sordu. Elais "Sanırım benim kahvemi hazırlamaya çalışıyor." dedi hafifçe gülerek. "İsmim Jessica." dedi elini uzatarak Elais'e. "Memnun oldum bende Elais." dedi o da elini Jessica'ya uzatarak. "İlginç bir isim. Daha önce hiç duymamıştım doğrusu." dedi Jessica tekrar kasaya dönerek. "Mitoloji isimlerinden biri." dedi. O sırada Bonnie Elais'in kahvesini getirdi. Sonra yanında duran Jessica'nın siparişini aldı. "Sizin kahveniz daha çabuk olur. Makinelerin hazırlanmasını beklemiştim." dedi Bonnie masumca bakınarak. Elais Jessica'ya baktı ve "İstersen beraber oturup içebiliriz. Biraz sohbette edebiliriz. Eğer istersen." dedi. Jessica gülümsedi ve "Evet. Olabilir." dedi. Bonnie kısa bir süre sonra Jessica'nın kahvesini getirdi. Jessica kahvesini alıp Elais ile birlikte masaya doğru yürüdü. Masaya kahvelerini kooyup oturdular. Elais kahve fincanını parmaklarıyla sarmıştı sanki. Jessica elinde tutuyordu finacanını hiç masaya koymuyordu. Çünkü sürekli bir yudum içiyordu. "Hangi meslek?" diye sordu Jessica. Elais başını kaldırıp "Cerrahi internim. Sen?" dedi. Jessica'nın yüzünde tuhaf bir gülümseme oluştu. "Evet. Bende." dedi Jessica. Elais heyecanla "Hangi hastane peki?" diye sordu. "Seattle Grace." dedi Jessica. Az önce Jessica'nın yüzünde beliren tuhaf gülümseme Elais'in yüzünde ortaya çıkmıştı şimdi. "Kendime şimdiden bir iş arkadaşı buldum o zaman." dedi keyifle Elais. Jessica'da çok rahattı şimdi. O da iş arkadaşı bulmuş olduğuna sevinmişti.
Jessica Lita Volver
Cerrahi İntern
Jessica Lita Volver

Gerçek İsim : Ceren
Tam İsim : Jessica Lita Volver
Lakap : Jess

Bir Fincan Kahve... Empty
MesajKonu: Geri: Bir Fincan Kahve...   Bir Fincan Kahve... Icon_minitime1Cuma Nis. 16, 2010 6:26 pm

Jess kendine şimdiden bir iş arkadaşı buluğu için sevinmişti. Elais ile çok iyi anlaşabileceğini düşünüyordu. Tam kafasına göre birine benziyordu. Diğer yandan Elais şimdilik sadece sessiz kalıyordu. Basit bir tanışmadan sonra olan şeylerdi bunlar. Jess'te fazla konuşmayan birisiydi. Sadece kısa ve öz konuşmaktan hoşlanırdı. Ama şimdi bu derin sessizliği bozmak istemişcesine bakınıyordu etrafına. Elais bunu farketmiş gibiydi.
"İnternlerin tanışması için bir parti verilecekmiş. Haberin varmı?" diye sordu Elais masmavi gözleriyle Jess'e bakarak.
Jess etrafına bakınmayı bir kenara bırakıp "Evet. Duymuştum." dedi doğruca Elais'in gözlerine bakarak.
"Peki... Gelmeyi düşünüyorsun değil mi?" diye sordu Elais çekingen bir tavırla.
"Kesin gelirim. Bazı cerrahlarla tanışmak istiyorum. Ayrıca yeni rakipler kimlermiş onalara bakmalıyım." dedi Jess hafifçe sırıtarak.
Elais başını hafif yana eğerek "Rakipler demek." dedi.
Jess kahve fincanını masaya koydu ve "Elbette. Orada bulunan yeni internler bizim rakiplerimiz olacak. Yeri geldiğinde arkadaş olabilirler." dedi.
Elais gülmeye başladı ve "Bu kadar sert olman pek iyi olmaz." dedi alay edermişcesine.
"Pekala... İşe başlayınca kendin görürsün. Bir ameliyata dahil olmak için kendini bile öldürebilirsin." dedi Jess ciddi bir halde.
Elais yine gülmüştü ve "Kendimi ameliyata dahil etmek için öldürmem." dedi.
"Peki... Ama gittikçe kötüleşebilirsin." dedi Jess gülerek.
"Hiç sanmıyorum!" dedi Elais daha fazla gülerek.
Şimdi bir tartışma konusu bulmuşlardı kendilerine. Bu konu hakkında uzun zaman konuşabilirlerdi. Kimilerine saçma gelsede eğlenceli bir konu olmuştu bu.

Bir Fincan Kahve...
1 sayfadaki 1 sayfası