Grey's Anatomy Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grey's Anatomy Rpg

Türkiye'nin İlk ve Tek Grey's Anatomy Rpg Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Adım Adım Karakter Oluşturma

YazarMesaj
Alyson Kate Stevens
Kurucu|Baş Hekim|Kalp ve Damar Cerrahı
Alyson Kate Stevens

Gerçek İsim : Ayris
Tam İsim : Alyson Katherine Stevens
Lakap : Aly

Adım Adım Karakter Oluşturma Empty
MesajKonu: Adım Adım Karakter Oluşturma   Adım Adım Karakter Oluşturma Icon_minitime1Paz Nis. 11, 2010 10:32 am

Öncelikle Grey's Anatomy Rp forumuna hoşgeldiniz. Rp yapabilmek için kendinize bir karakter oluşturmalısınız. Karakter oluşturmak için izlemeniz gereken adımları size belirteceğim.

1. Adım: Puan Belirleme.
Bir rütbe sahibi olmak için puanınızı belirlemeniz şarttır. Bunun için
Rol Oyunu Puan Belirleme bölümüne kendi üye adınız ile başlık açıp Rp bırakmanız gerekmektedir.

2. Adım: Dış Görünüm.
Her karakterin bir dış görünümü olmak zorundadır. Bu dış görünüşünüzü ister ünlüler ile, isterseniz özel modeller ile oluşturabilirsiniz. Başkasının aldığı ünlüyü lütfen almaya çalışmayınız. Bunun için önce
Ünlü Listesi başığına bakınız. Daha sonra Ünlü Seçimleri başlığında başvurunuzu yapınız.

3. Adım: Seçimler.
Diğer adımları tamamladıktan sonra kendinize rütbe edinmeniz gerekmektedir. Hastane içinde bir meslek sahibi olmak için
Rütbe Seçimeri bölümüne başvuruda bulunmalısınız. Rütbenizi seçtikten sonra yaşadığınız eyalet-şehiri belirlemeniz gerekmektedir. Bunun için Eyalet-Şehir Seçimleri konusuna başvuru yapmalısınız.
http://greys-anatomy.my-rpg.com

Adım Adım Karakter Oluşturma
1 sayfadaki 1 sayfası